Nowości

Świat Zdrowia w gronie klientów agencji

Firma Świat Zdrowia S.A. zrzesza apteki z całej Polski, tworząc ogólnopolską sieć. Przystąpiło do niej już ponad 1519 aptek z całego kraju, a liczba ta wciąż rośnie. Spółka pod swoją nazwą wydaje także miesięcznik Świat Zdrowia, a także prowadzi szeroko zakrojone działania marketingowe na terenie aptek i nie tylko. Apteki Świat Zdrowia zapewniają swoim Pacjentom nie tylko korzystne ceny, ale przede wszystkim miłą obsługę i profesjonalną poradę. Nasza agencja zwyciężyła w konkursie ofert organizowanym przez Świat Zdrowia S.A. i została wybrana do kompleksowej realizacji sesji zdjęciowej.

Read more

Numer jeden na rynku!

W celu spełnienia najwyższych wymagań stawianych przez naszych Klientów zakupiliśmy aparat cyfrowy Canon EOS 1Ds Mark III. Jest to najnowsza profesjonalna lustrzanka pełnoklatkowa, jak dotąd jedyna taka konstrukcja na świecie. Zadziwia rozdzielczością matrycy, która wynosi 21 megapikseli. Jest to rekord stawiający małoobrazkową lustrzankę na równi z niektórymi aparatami średnioformatowymi.

Read more

Nowe twórcze horyzonty

30. czerwca 2008 zostało zakończone urządzanie naszego nowego studia fotograficznego Glamuro. Stworzyliśmy je w celu komfortowej realizacji projektów dla klientów naszej agencji. Kameralne, w pełni wyposażone, położone na warszawskim Mokotowie. Idealne miejsce do pracy, ciche, przytulne i przestronne (80 m2). Jesteśmy w stanie zrealizować w nim nawet najbardziej wyszukane pomysły. W pracowni znajduje się atelier wizażu i stylizacji, w którym zajmujemy się stylizacją modeli do sesji zdjęciowych. Ponadto pracownia ta jest wyposażona w dwa stanowiska do makijażu z oświetleniem dziennym.

Read more

Yves Rocher w gronie klientów agencji

Francuska korporacja Yves Rocher, jeden z potentatów rynku kosmetycznego zwróciła się do do naszej agencji z prośbą o przygotowanie przedświątecznej sesji fotograficznej wybranych produktów. Yves Rocher to firma z 50 letnią tradycją, działającą w 90 krajach całego świata. Już w 2002 roku korporacja posiadała 1400 punktów sprzedaży, 5 fabryk i 15 tysięcy pracowników. W 2005 roku sprzedaż firmy przekroczyła 2 miliardy EUR. Przygotowane przez naszą agencję zdjęcia będą wykorzystywane w firmowych materiałach promocyjnych w całej Europie.

Read more

Zelmer w gronie klientów agencji

Fotografia produktu należy do jednej z naszych specjalizacji. W lipcu 2007r. przygotowanie sesji zdjęciowej swoich produktów zleciła nam jedna z najpopularniejszych firm produkujących wysokiej klasy sprzęt AGD – firma Zelmer. Sesja miała przedstawiać produkty z nowej luksusowej linii Lumiere (sokowirówka, toster, czajnik) wprowadzanej na rynek z myślą o wymagających klientach. Druga odsłona dotyczyła nowoczesnych odkurzaczy. Przeznaczeniem wykonanych fotografii było wykorzystanie ich w materiałach reklamowych i prasowych.

Read more

Zainspirować Computer Arts

Prestiż i satysfakcja. Obie te rzeczy łączą się z publikacją portfolio w międzynarodowym magazynie Computer Arts. Prestiż, ponieważ CA to najpopularniejsze na świecie pismo poświęcone sztuce komputerowej – oprócz Polski wydawane jest w Wielkiej Brytanii, Francji, Włoszech, Chinach oraz Korei. Satysfakcja, ponieważ prezentacja Jacka pojawiła się w kwietniowym numerze magazynu na prośbę firmy IQ Marketing.

Read more

Modne fotografie

Odgłosy wyzwalanych migawek, uśmiechy modelek i efektowna sceneria. Zwykle tak wygląda fotografia mody. Jednak tej soboty zdarzyło się coś niezwykłego. Pośrodku gwarnego, warszawskiego centrum handlowego – Wola Park, pojawiła się scena. W tym miejscu, 20 wyróżnionych fotografów z całego kraju, wzięło udział w pokazowych warsztatach fotografii mody. Wśród nich był Jacek Szewczyk.

Read more

Contact

Rozpocznijmy współpracę!

Zapraszamy Cię do kontaktu z nami po więcej informacji
na temat naszych produktów i usług.

Porozmawiajmy o Twoim filmie

Chciałbyś stworzyć nowy film reklamowy dla swojej usługi lub produktu. Możemy wykreować go zarówno na bazie naszego jak i Twojego scenariusza. Mamy do tego celu odpowiednich specjalistów i zaplecze techniczne.

Porozmawiajmy o zdjęciach

Potrzebujesz nowych zdjęć do kampanii reklamowej albo materiałów korporacyjnych. Zorganizujemy dla Ciebie kompleksowo sesję zdjęciową. Możemy przeprowadzić casting dla modeli. Wykonujemy zdjęcia zarówno w studio jak i w plenerze.

Porozmawiajmy o oprawie graficznej

Poszukujesz nowej agencji do stałej obsługi. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy z różnymi klientami, w rozmaitych branżach. Możemy zająć się zarówno projektowaniem do druku jak i digitalu.

Zadzwoń +48 601 33 60 45

    Contact