Yves Rocher w gronie klientów agencji

2007-08-17
Posted in Nowości
2007-08-17 jszewczyk

Francuska korporacja Yves Rocher, jeden z potentatów rynku kosmetycznego zwróciła się do do naszej agencji z prośbą o przygotowanie przedświątecznej sesji fotograficznej wybranych produktów. Yves Rocher to firma z 50 letnią tradycją, działającą w 90 krajach całego świata. Już w 2002 roku korporacja posiadała 1400 punktów sprzedaży, 5 fabryk i 15 tysięcy pracowników. W 2005 roku sprzedaż firmy przekroczyła 2 miliardy EUR. Przygotowane przez naszą agencję zdjęcia będą wykorzystywane w firmowych materiałach promocyjnych w całej Europie.

Cel sesji

Wykonanie „czystych”, estetycznych zdjęć 20 kompozycji atrakcyjnie prezentujących produkty Yves Rocher. Zdjęcia miały podkreślać kolorowy charakter zarówno opakowań jak i samych produktów. Ujęcia dopełniał szereg dodatków: koszyczki, folie, wstążki, bombki, płatki kwiatów, sztuczny śnieg itp.

Podsumowanie

Jasne tło, eleganckie kompozycje produktów. Detale zgodne z przeznaczeniem sesji nawiązują do świątecznego klimatu radosnego wręczania i dostawania prezentów. Klarowne zdjęcia świetnie podkreślają atrakcyjność produktów. Wszystkie oczekiwania klienta zostały spełnione.

Klient: Yves Rocher S,A (Francja)
Produkt: fotografia produktu

Osoby pracujące przy sesji:

  • fotograf: Jacek Szewczyk
  • stylistka: Anna Mazurek
, , ,
Contact

Rozpocznijmy współpracę!

Zapraszamy Cię do kontaktu z nami po więcej informacji
na temat naszych produktów i usług.

Porozmawiajmy o Twoim filmie

Chciałbyś stworzyć nowy film reklamowy dla swojej usługi lub produktu. Możemy wykreować go zarówno na bazie naszego jak i Twojego scenariusza. Mamy do tego celu odpowiednich specjalistów i zaplecze techniczne.

Porozmawiajmy o zdjęciach

Potrzebujesz nowych zdjęć do kampanii reklamowej albo materiałów korporacyjnych. Zorganizujemy dla Ciebie kompleksowo sesję zdjęciową. Możemy przeprowadzić casting dla modeli. Wykonujemy zdjęcia zarówno w studio jak i w plenerze.

Porozmawiajmy o oprawie graficznej

Poszukujesz nowej agencji do stałej obsługi. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy z różnymi klientami, w rozmaitych branżach. Możemy zająć się zarówno projektowaniem do druku jak i digitalu.

Zadzwoń +48 601 33 60 45

    Contact