Zelmer w gronie klientów agencji

2007-08-17
Posted in Nowości
2007-08-17 jszewczyk

Fotografia produktu należy do jednej z naszych specjalizacji. W lipcu 2007r. przygotowanie sesji zdjęciowej swoich produktów zleciła nam jedna z najpopularniejszych firm produkujących wysokiej klasy sprzęt AGD – firma Zelmer. Sesja miała przedstawiać produkty z nowej luksusowej linii Lumiere (sokowirówka, toster, czajnik) wprowadzanej na rynek z myślą o wymagających klientach. Druga odsłona dotyczyła nowoczesnych odkurzaczy. Przeznaczeniem wykonanych fotografii było wykorzystanie ich w materiałach reklamowych i prasowych.

Cel sesji

Pokazanie linii Lumiere jako luksusowej, prestiżowej i odrobinę snobistycznej. Cena fotografowanych produktów jest wysoka, co wymagało takiej ich prezentacji, aby pokazać produkty jako eleganckie i ekskluzywne, przeznaczone dla osób z poczuciem smaku. Inaczej wyglądała sytuacja odkurzacza Syriusz, który dzięki przyjaznemu wyglądowi i wypracowanej już renomie jest bardzo lubiany przez klientów. Taki wizerunek sprzętu przyjaznego domownikom miał zostać dodatkowo podkreślony na zdjęciach. W przypadku odkurzacza Solaris celem sesji było pokazanie klasy produktu.

Realizacja

Sesja odbyła się w dwóch luksusowych apartamentach w Warszawie oraz w salonie mebli kuchennych. Do zdjęć wizerunku użyczyli Paweł i Anita. Zarówno wnętrza jak i modeli klient wybrał z naszego banku.

Podsumowanie

Kobieta wykonująca swój makijaż w zwierciadle… mikrofalówki. Ekskluzywne, ale pogodne wypełnione dużą ilością światła wnętrza, biały puszysty dywan i… odkurzacz. Wykonane zdjęcia są wyraziste, pełne barw, a przy okazji niezwykle estetyczne. Sesja została zrealizowana w uzgodnionym terminie i wybranych lokalizacjach. Wytyczne i założenia briefu zostały spełnione.

Podziękowania dla agencji AD REM – Public Relations.

Klient: Zelmer S.A.
Produkt: fotografia produktowa

Osoby pracujące przy sesji:

  • fotograf: Jacek Szewczyk
  • stylistka, wizażystka: Anna Mazurek
  • manager: Adam Gołub
, ,
Contact

Rozpocznijmy współpracę!

Zapraszamy Cię do kontaktu z nami po więcej informacji
na temat naszych produktów i usług.

Porozmawiajmy o Twoim filmie

Chciałbyś stworzyć nowy film reklamowy dla swojej usługi lub produktu. Możemy wykreować go zarówno na bazie naszego jak i Twojego scenariusza. Mamy do tego celu odpowiednich specjalistów i zaplecze techniczne.

Porozmawiajmy o zdjęciach

Potrzebujesz nowych zdjęć do kampanii reklamowej albo materiałów korporacyjnych. Zorganizujemy dla Ciebie kompleksowo sesję zdjęciową. Możemy przeprowadzić casting dla modeli. Wykonujemy zdjęcia zarówno w studio jak i w plenerze.

Porozmawiajmy o oprawie graficznej

Poszukujesz nowej agencji do stałej obsługi. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy z różnymi klientami, w rozmaitych branżach. Możemy zająć się zarówno projektowaniem do druku jak i digitalu.

Zadzwoń +48 601 33 60 45

    Contact