Zainspirować Computer Arts

2007-04-24
Posted in Nowości
2007-04-24 jszewczyk

Pestiż i satysfakcja. Obie te rzeczy łączą się z publikacją portfolio w międzynarodowym magazynie Computer Arts. Prestiż, ponieważ CA to najpopularniejsze na świecie pismo poświęcone sztuce komputerowej – oprócz Polski wydawane jest w Wielkiej Brytanii, Francji, Włoszech, Chinach oraz Korei. Satysfakcja, ponieważ prezentacja Jacka pojawiła się w kwietniowym numerze magazynu na prośbę firmy IQ Marketing.

W Polsce Computer Arts wydawany jest od czerwca 1999 roku. Ten prestiżowy miesięcznik jest niezwykle popularny wśród agencji reklamowych, studiów graficznych, wydawnictw oraz studentów i wykładowców kierunków artystycznych.

Publikacje portfolio zaproponowała Jackowi firma IQ Marketing – organizator konkursu Inspired Quality. Kreacja, która otworzyła autorowi drogę na łamy magazynu, to nadesłana na ten konkurs reklama telefonu komórkowego Sony Ericsson K800i.

Fotografia reklamowa, identyfikacja korporacyjna oraz produktowa, reklama on-line, kreacja strony www i wspomniana wcześniej praca konkursowa – zaprezentowane w Computer Arts prace pochodzące z całego spektrum działań komercyjnych i artystycznych twórcy. Sam autor podsumował to wyróżnienie krótkim zdaniem: „Czuję się niezwykle, przyjemnie zaskoczony”.

Autor: Tomasz Banasik, Źródło: Computer Arts

,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Contact

Rozpocznijmy współpracę!

Zapraszamy Cię do kontaktu z nami po więcej informacji
na temat naszych produktów i usług.

Porozmawiajmy o Twoim filmie

Chciałbyś stworzyć nowy film reklamowy dla swojej usługi lub produktu. Możemy wykreować go zarówno na bazie naszego jak i Twojego scenariusza. Mamy do tego celu odpowiednich specjalistów i zaplecze techniczne.

Porozmawiajmy o zdjęciach

Potrzebujesz nowych zdjęć do kampanii reklamowej albo materiałów korporacyjnych. Zorganizujemy dla Ciebie kompleksowo sesję zdjęciową. Możemy przeprowadzić casting dla modeli. Wykonujemy zdjęcia zarówno w studio jak i w plenerze.

Porozmawiajmy o oprawie graficznej

Poszukujesz nowej agencji do stałej obsługi. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy z różnymi klientami, w rozmaitych branżach. Możemy zająć się zarówno projektowaniem do druku jak i digitalu.

Zadzwoń +48 601 33 60 45

    Contact