Numer jeden na rynku!

2008-06-20
Posted in Nowości
2008-06-20 jszewczyk

W celu spełnienia najwyższych wymagań stawianych przez naszych Klientów zakupiliśmy aparat cyfrowy Canon EOS 1Ds Mark III. Jest to najnowsza profesjonalna lustrzanka pełnoklatkowa, jak dotąd jedyna taka konstrukcja na świecie. Zadziwia rozdzielczością matrycy, która wynosi 21 megapikseli. Jest to rekord stawiający małoobrazkową lustrzankę na równi z niektórymi aparatami średnioformatowymi.

W połączeniu z posiadanymi już obiektywami z profesjonalnej linii „L”, czyli Canonem 24-70 2.8L i Canonem 70-200 2.8L IS, daje niesamowite rezultaty. Wyjątkową plastykę obrazu, wierne odwzorowanie kolorów i najdrobniejszych szczegółów.

Dodatkowo chcemy poinformować o zmianie środowiska wywoływania zdjęć z plików RAW. Korzystamy już z rewolucyjnego programu Adobe Lightroom. Program ten, podobnie jak aparat, adresowany jest dla rynku profesjonalnego. Pozwala na szybkie importowanie zdjęć do komputera, ich selekcję oraz edycję bez utraty jakości, umożliwiając fotografom pełną kontrolę nad osiągnięciem właściwego rezultatu.

Na koniec chcielibyśmy podziękować wszystkim Klientom za korzystanie z naszych usług. Cieszymy się, że nasz styl prac przypadł Państwu do gustu, dzięki czemu wciąż możemy się rozwijać.

, , ,
Contact

Rozpocznijmy współpracę!

Zapraszamy Cię do kontaktu z nami po więcej informacji
na temat naszych produktów i usług.

Porozmawiajmy o Twoim filmie

Chciałbyś stworzyć nowy film reklamowy dla swojej usługi lub produktu. Możemy wykreować go zarówno na bazie naszego jak i Twojego scenariusza. Mamy do tego celu odpowiednich specjalistów i zaplecze techniczne.

Porozmawiajmy o zdjęciach

Potrzebujesz nowych zdjęć do kampanii reklamowej albo materiałów korporacyjnych. Zorganizujemy dla Ciebie kompleksowo sesję zdjęciową. Możemy przeprowadzić casting dla modeli. Wykonujemy zdjęcia zarówno w studio jak i w plenerze.

Porozmawiajmy o oprawie graficznej

Poszukujesz nowej agencji do stałej obsługi. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy z różnymi klientami, w rozmaitych branżach. Możemy zająć się zarówno projektowaniem do druku jak i digitalu.

Zadzwoń +48 601 33 60 45

    Contact